Product Manager (oblast onkologie, Praha)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko (Pozice umožňuje občasnou práci z domu)
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
- roční bonus

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijdejte se k Mercku! Do pražského týmu bychom rádi přivítali nového člověka (m/ž) na pozici Product Manager pro oblast onkologie. Jsme sice menší, ale skvěle sehraný tým, který mezi sebe hledá kreativního člověka s novými nápady!

Jaká bude Vaše role?
- Budete zodpovědní za tvorbu strategických krátkodobých a dlouhodobých marketingových plánů a za realizaci globálních plánů v České republice.
- Budete se podílet na uvádění nových produktů na trh v rámci specifického lékařského oboru.
- Budete zodpovědní za tvorbu rozpočtu na roční bázi.
- Budete pomáhat s přípravou sympozií a účastnit se konferencí či kongresů.
- Budete spolupracovat s odděleními: Medical a Regulatory affairs v záležitostech souvisejících s přidělenými produkty.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené, 5 dní osobního volna, 1-2 dny firemního dobrovolnictví
- cafeterie, multisport karta
- příspěvek na jazykové kurzy AJ
- příspěvek na životní/penzijní pojištění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Merck - jsme jeden z lídrů v oblasti špičkových farmaceutických a chemických produktů. Působíme ve třech divizích: Biopharma (léky na předpis), Electronics (high-tech chemikálie) a Life Science (produkty určené pro farmaceutický výzkum a biotechnologie).

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Relevantní předchozí zkušenosti, znalosti z oblasti onkologie/léčby v onkologických centrech jsou výhodou.
- Skvělé komunikační a prezentační dovednosti a schopnost efektivně spolupracovat v malém týmu.
- Znalost marketingových procesů a strategií.
- Komunikativní úroveň angličtiny (B1-B2).
- Kreativní a inovativní přístup a analytické a strategické myšlení.
- Řidičský průkaz skupiny B.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4350181  Dátum zverejnenia: 8.6.2022