Reagujte bez životopisu

Obsluha strojů - mzda dle zkušeností - Brno

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Nové sady 996/25, 602 00 Brno-střed-Staré Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 26 000 Kč/měsíc- finanční bonusy / prémie - 13., případně 14. plat

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste zkušený operátor a chcete se kariérně posunout? Nebo jste šikovný absolvent, který čeká na svou příležitost? Pak hledáme právě Vás.

- obsluha NC strojů (seřizování, nastavování, mazání, čištění)
- kontrola strojů, péče o stroje
- dodržování daných postupů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- finanční bonusy / prémie
- 13., případně 14. plat
- příspěvek na sport
- příspěvek na stravování
- příspěvek na volný čas
- přátelské prostředí
- závodní stravování
- občerstvení na pracovišti
- parkoviště

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Budete operátor NC strojů ve výrobě, která je zaměřena na výrobu hydraulických pohonů ve 3 směnném provozu. Výkon práce v městské části Brno - Slatina.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s obsluhou a seřizováním strojů (min. praxe při studiu)
- manuální a technická zručnost
- fyzická zdatnost
- uživatelská znalost PC
- ochota pracovat ve 3 směnném provozu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 4352840  Dátum zverejnenia: 13.6.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 26 000 Kč/měsíc