Specialista obchodu - finanční segment

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Starting position in sales - Your perfect first job - Experienced staff also wanted

Naším klientem je úspěšná mezinárodní společnost, která má ve svém portfoliu širokou škálu služeb a produktů, které poskytuje svým klientům napříč trhem. Aktuálně vstupuje na český trh, na kterém chce postupně rozvíjet své aktivity a profesionální služby pro své klienty a zákazníky.

Společnost našim prostřednictvím hledá zkušené i začínající obchodníky se zaměřením na finance a peněžní trh na pozici Sales Consultant/Specialista obchodu – finanční segment, kteří by se rádi stali součástí nového týmu a stály u zrodu aktivit společnosti na Českém trhu.

Popis práce:
- Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí;
- Samostatná tvorba nabídek a vedení obchodních případů;
- Aktivní komunikace se zákazníkem a klientská podpora na telefonu;
- Prodej a podpora produktů;
- Vyřizování objednávek v češtině;
- Správa a práce s vnitřním systémem.

Požadavky:
- Plná komunikace v českém jazyce;
- Vysoké komunikativní a interpersonální dovednosti;
- Soběstačnost a řešení problémů;
- Motivace a odhodlání;
- Dobrý přístup a smysl pro humor.

Nabízíme:
- Stabilní a atraktivní podmínky spolupráce;
- Fixní plat + atraktivní finanční odměny za dobrý výkon;
- Pravidelná školení;
- Práce v atraktivní lokalitě v centru Prahy (metro stanice Narodní třída);
- Pohyblivou pracovní dobu;
- Přátelskou pracovní atmosféru;
- Možnost částečného úvazku (min 32 hodin/týden)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Finanční poradenství, zprostředkování finančních služeb a pojištění

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2671499  Dátum zverejnenia: 14.10.2016