Obsluha montážní linky - Lanškroun

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Lanškroun, Okres Ústí nad Orlicí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obsluha montážní linky, odběr hotových výrobků,
• balení výrobků,
• kontrola kvality výrobků.

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou měsíční mzdu
• 40 Kč/hod příplatek za noční + 20 Kč za odpolední směnu
• 13. Plat
• bonus: podíl ze zisku – vyplácen na základě plnění celé společnosti
• příspěvek na dovolenou a Vánoce
• závodní stravování + občerstvení na pracovišti
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na dopravu
• firemní akce
• možnost kariérního růstu
• možnost napracovat si hodiny

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Náš klient se zabývá výrobou kombinovaných nástrojů vstřikovacích forem a náhradních dílů pro výrobu valivých ložisek (automotive).

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• SŠ/ZŠ vzdělání,
• dobrý zdravotní stav,
• spolehlivost a přesnost,
• praxe na obdobné pozici výhodou (v automotive),
• ochotu pracovat ve 3. směnném provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2679061  Dátum zverejnenia: 12.3.2018