SW Tester - Síťové prvky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

účast na projektech vývoje softwaru pro telekomunikační a síťové prvky,
testování aplikací a systémů v průběhu vývoje,
správa a konfigurace testovacího polygonu,
příprava testovacích scénářů a nástrojů,
spolupráce se zahraničními pracovišti.

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci na zajímavých projektech pro významné zákazníky,
profesní a osobnostní růst,
finanční ohodnocení na základě Vašich schopností a dosažených výsledků,
skvěle fungující mladý pracovní kolektiv,
pružnou pracovní dobu a týden dovolené navíc,
příspěvek na penzijní připojištění, na jazykové vzdělávání a na stravování,
zvýhodněné sazby pojištění soukromých vozidel,
výhodné ceny služeb mobilního operátora také pro rodinné příslušníky.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Pro rozšíření týmu vyvíjejícího komplexní dispečerská řešení zejména pro dopravu, energetiku a bezpečnostní oblast hledáme zkušeného kolegu. Námi vyvíjený dispečerský systém umožňuje komunikaci uživatelů v prostředí různorodých telekomunikačních a rádiových sítí (analogové, digitální). Produkty jsou založeny na OS Linux s využitím moderních VoIP protokolů jako například SIP.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ se zaměřením na informatiku nebo telekomunikace,
angličtina na pokročilé úrovni,
znalost fungování TCP/IP sítí a zkušenost s jejich konfigurací,
znalost práce v Linuxu minimálně na uživatelské úrovni,
znalost programování výhodou,
orientace na výstup, smysl pro detail, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2817373  Dátum zverejnenia: 18.11.2016