DWH Developer - Analyst

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 8, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.12.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Komunikace se zástupci business oddělení související s jejich požadavky na úpravy DWH a reporting
Řešení požadavků týkajících se DWH od A do Z (analýza požadavků, návrh a vývoj řešení)
Návrh a implementace reportů
Tvorba reportů v BI nástroji
Konzultace a podpora uživatelů DWH
Konzultace s externím dodavatelem DWH, komunikace business požadavků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Velký prostor pro seberealizaci
Možnost osobního a profesního růstu
Práci na projektech s moderními technologiemi a přístupy
Práci v dynamickém prostředí moderní banky
Bankovní a zaměstnanecké výhody
Místo výkonu práce Praha
Nástup dohodou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Klientem je moderní, dynamická, ale na českém trhu významná a stabilní finanční instituce.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Ukončené SŠ/VŠ vzdělání
Relevantní praxe na obdobné pozici v oblasti bankovnictví – velkou výhodou
Zkušenosti s návrhy a implementací reportů v DWH
Zkušenosti z oblasti financí a regulatorního reportingu – velkou výhodou
Schopnost analýzy uživatelských požadavků a design řešení
Zkušenosti s datovým modelováním v CASE nástrojích (např. EA), UML
Znalost SQL, PL/SQL - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 2825768  Dátum zverejnenia: 24.11.2016