Dispečer

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Okres Ústí nad Labem
plný úvazek
Termín nástupu
ihned dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* plánování a kontrola firemních vozidel ve spolupráci s holandskými kolegy -komunikace v Aj
* komunikace s celní správou
* kontrola a propočet správné potřeby kamionu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* jisté zaměstnání ve stabilní holandské společnosti, která v Ústí nad Labem funguje přes dva roky
* odpovídající finanční ohodnocení dle zkušeností a jazykové vybavenosti kandidáta
* benefity: stravenky, 25 dní dovolené
* první kontrakt na dobu určitou jednoho roku, poté automatické prodloužení
* samostatné zázemí, zodpovědnost, rodinné zázemí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Pro holandskou mezinárodní kamionovou dopravu hledáme vhodného adepta na pozici Dispečera.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* zkušenosti na obdobné pozici
* uživatelská znalost anglického jazyka
* SS vzdělání ukončené maturitní zkouškou
* nástup možný ihned / dle dohody do 1 měsíce
* bydliště v blízkosti Ústí nad Labem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3103415  Dátum zverejnenia: 15.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 35 000 Kč