Senior/hlavní účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte práci v oblasti účetnictví? Baví Vás práce s čísly? Máte rádi dynamické pracovní prostředí? Pokud ano, neváhejte mne kontaktovat.

Hlavní zodpovědnosti:

správa finančních operací společnosti
řízení a aktivní podíl na firemním účetnictví (banka, majetek a odpisy, cestovní příkazy, náklady, zboží a další dle potřeby)
spolupráce s auditory
zodpovědnost za účetní závěrku, přiznání k DPH a silniční dani
tvorba či úpravy procesů finančního oddělení

Naše požadavky:

alespoň 2 roky relevantních zkušeností s účetnictvím
zkušenost s vedením skladu a majetku je velkou výhodou
angličtina na komunikační úrovni
business a analytické myšlení
energická osobnost, která se nebojí nových výzev

Nabízíme:

Velmi dobré platové podmínky, kvartální a roční bonusy
25 dní dovolené
3 sick days
Flexibilní pracovní doba
Možnost rozvíjet se a vzít věci do svých rukou
Příležitost být součástí rychle rostoucí společnosti
Super tým, dopravní dostupnost a neformální atmosféru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců