Servisní technik - VZV - junior

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jihomoravský kraj, Kraj Vysočina, Brno - město, Brno - venkov, Okres Žďár nad Sázavou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplní Vaší práce bude provádění oprav a pravidelné údržby manipulační techniky - nízko- a vysokozdvižných vozíků u zákazníků ve Vašem regionu (okruh cca 50 km od místa Vašeho bydliště). Jedná se o samostatnou práci, která zahrnuje diagnostiku strojů pomocí diagnostických a měřících přístrojů, pravidelný servis dle předepsaných pokynů výrobcem a opravy strojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- servisní vůz vybavený kvalitním nářadím
- tablet, telefon, internetové připojení
- vstupní školení a následná školení nových produktů
- pravidelná regionální setkání a podporu zkušených kolegů
- 5 týdnů dovolené + 5 dní v roce zdravotního volna
- motivační odměny
- stravenky/příspěvky na stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání nebo výuční list nejlépe v oboru: automechanik, autoelektrikář, opravář strojů a zařízení apod.
- Znalost práce na PC (technik administruje zakázky prostřednictvím tabletu)
- Řidičský průkaz sk. B
- Alespoň základní orientaci v oblasti oprav hydrauliky, elektroniky, spalovacích motorů
- Vyhláška 50/78 Sb. § 6 výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3268664  Dátum zverejnenia: 15.12.2017