Junior účetní

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Jungmannova 25, 110 00 Praha 1, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vystavování faktur a kontrola jejich správnosti
- zpracování a zaúčtování došlých faktur (jednoduché účetní operace)
- spolupráce s ostatními odděleními firmy
- spolupráce s v rámci oddělení financí
- spolupráce s pobočkami a consultanty

Zaměstnanecké výhody, benefity

-Práci v dynamické mezinárodní společnosti
- balíček firemních benefitů (vč. 30 dnů volna ročně, možnosti práce z domova, flexibilní pracovní doby, příspěvku na stravování, sport a další)
- Příležitost rozvíjet se a kariérně růst (senior účetní, contolling)
- krásné pracovní prostředí v samotném centru Prahy
- občerstvení na pracovišti a dobrou kávu kdykoliv budeš mít chuť
- opravdu přátelský tým pozitivně naladěných kolegův
- Datum nástupu: únor 2018/dohodou

Informace o náboru

Do našeho vždy pozitivně naladěného finančního oddělení hledáme parťáka/parťačku na pozici Junior účetní

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Randstad byl založen v roce 1960 a dnes je druhým největším poskytovatelem personálně-poradenských služeb na světě. Má zastoupení ve více než 40 zemích, v jeho 4195 pobočkách pracuje téměř 26 000 zaměstnanců. Portfolio služeb Randstadu zahrnuje klasické agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, Inhouse řešení, executive search a komplexní řešení v oblasti HR.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického zaměření
- zkušenosti v účetnictví velkou výhodou ne však podmínkou
- pokročilá znalost MS Excel
- komunikativní osobnost - každodenní komunikace s consultanty
- orientace na detail, pečlivost
- proaktivní přístup v řešení problémů
- týmový hráč

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3310284  Dátum zverejnenia: 14.2.2018