Rozpočtář/Cost Estimator

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme člověka, který to umí s čísly, rozpočty a má duši analytika. Ale to ještě není vše. Potřebujeme, aby byl současně strojař a rozuměl si s projekty v oblasti výroby oceli a strojní výroby obecně. Pokud jste to právě VY, tak se přihlaste!

O čem to tedy je:
- budete zodpovědný/á za kompletaci informací od klienta, specifikací a požadavků k přípravě komplexních rozpočtů
- za sestavování nákladů na projekty za účelem určení nákladů v předprodejní a prodejní fázi
- za finalizaci rozpočtů, odhad rizik, posouzení složitosti, obtížnosti a obecně všech rizikových faktorů
- budete úzce spolupracovat s oddělením prodeje a vedením projektů
za porovnání a analýzu skutečných dat s rozpočtem, aktualizaci kalkulací a správu rozpočtu
- nezbytností je pravidelný reporting o vývoji projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stabilní zázemí silné strojírenské společnosti
- práci na zajímavých projektech
- velmi zajímavé mzdové ohodnocení a řadu zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, jazykové vzdělávání, Flexi passy atd.)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní strojírenská společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- potřebujeme zkušenost na stejné nebo obdobné pozici
- strojírenský background (eventl. znalost elektra, hydrauliky apod.)
- znalost čtení strojní/konstrukční výkresové dokumentace
- výbornou znalost MS Excel
- komunikativní znalost anglického jazyka (zahraniční nadřízený)
- velmi dobré analytické schopnosti, preciznost, přesnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3358400  Dátum zverejnenia: 11.4.2018