Svářeč - PCE

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Pardubice, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- svařování

Zaměstnanecké výhody, benefity

• práci na HPP v nepřetržitém nebo dvousměnném provozu
• adekvátní finanční ohodnocení dle praxe, zkušeností, výkonu a kvality
• každoroční nárůst mzdy (dle výkonu a kvality provedené práce)
• práce na nejmodernějších technologiích
• parkování v areálu, zastávky MHD a linkových spojů
• stravování za 23 Kč
• 13. plat po prvním roce
• Cafeterie ( VČD Pardubice, posilovna, bazén)
• lokalita: Starý Máteřov (PCE)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Náš klient se zabývá výrobou a prodejem datových a telekomunikačních rozvaděčů, datových center, silových rozvaděčů a příslušenství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• SOU - svářeč
• zkušenosti s metodou MIG/MAG
• broušení svařenců (není nutný svářečský průkaz) - výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3385691  Dátum zverejnenia: 27.8.2018