Demand Planner

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Plánování objemu nákupu zásob podle historických prodejů a podkladů z prodejního oddělení za svěřené dodavatele v aplikaci APO/SAP (většinou zahraniční EU firmy v rámci koncernu)
• Pořizování zásob na sklad /nebo přímých závozů k zákazníkům podle plánovaných objemů a aktuálního/budoucího stavu zásob
• Avizace importů do skladu
• Objednávky přeprav na závoz zásob na sklad
• Příjem pořízených zásob v SAPu
• Příjem přebalu vráceného zboží a odpisy poškozeného zboží na skladě
• Řešení reklamací s dodavateli a přepravci (rozdíly v dodávkách, poškozené zboží, žádosti o dobropis, kompenzace)
• Správa logistických dat materiálů v SAPu
• Obalový reporting a s ním spojená správa materiálové databáze (Eko-kom, Envipak, Elektrowin)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Stravenky v hodnotě 100,- s příspěvkem zaměstnavatele 55%
- Sick days 2 dny za pololetí
- Doplatek za dobu čerpání nemocenské až do 30 dnů
- Zaměstnanecký prodej za zvýhodněnou cenu
- Penzijní pojištění 500,- Kč /měsíčně
- Kurzy angličtiny s rodilým mluvčím v rámci pracovní doby na pracovišti
- Další odborná školení a osobní rozvoj
- Pružnou pracovní dobu
- 25 dní dovolené

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Globální technologická společnost která podporuje své zákazníky a společnosti prostřednictvím průkopnických inovací. Společnost vyvíjí špičkové produkty, vynikající řešení a služby pro více než 30 segmentů trhu a pro tisíce aplikací: těsnění, kontrola vibrací komponent, netkaných textilií, filtrace, speciálních chemikálií, zdravotnických produktů, IT služeb a špičkových čisticí prostředky.

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- Praxe na podobné pozici alespoň 2 roky, praxe v FMCG společnosti výhodou
- Znalost IS SAP výhodou
- Angličtina slovem a písmem
- Uživatelská znalost MS excel
- Týmově kooperativní, s dobrými komunikačními schopnostmi
- Analytické a praktické myšlení
- Proaktivní přístup
- Cit pro detail
- Dobrá přizpůsobivost na změny a odolnost vůči stresu
- Samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3488399  Dátum zverejnenia: 10.9.2018