Řidič VZV, Trutnov, 21 000 – 24 000 Kč/měs.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Trutnov, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 24 000 Kč/měs.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte zaměstnání na pozici řidiče VZV? Ocenili byste měsíční bonusy, příspěvek na stravování a 5 týdnů dovolené a fajn kolektiv?

Nevadí Vám práce na směny (8 nebo 12 hod. směny)?

Dejte nám o sobě vědět – hledáme vhodné uchazeče pro výrobní automotive společnost na Trutnovsku.

Nástup možný ihned.

Co vás čeká:
• obsluha vysokozdvižného vozíku
• manipulace s paletovým vozíkem
• balení palet pomocí automatického ovinovacího stroje
• práce se čtečkou

Co Vám nabízíme:
• moderní pracovní prostředí
• zaměstnání na hlavní pracovní poměr
• základní hrubou mzdu 17 128 Kč a k tomu:
• nadstandardní příplatky (příplatek za práci o víkendu 30%, příplatek za práci v noční směně 15 Kč/hod a další)
• bonus za týmovou práci až 3000 Kč/měs.
• bonus za zapracování až 1200 Kč/měs.
• bonus za nepřetržitý provoz 500 Kč/měs.
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování (40 Kč/den)
• hrubá měsíční mzda se pohybuje v rozmezí 21 000 – 24 000 Kč/měs.

Co od Vás očekáváme:
• zkušenosti s řízením VZV (kat W1)
• dobrý zdravotní stav
• ochotu pracovat ve směnném provozu (8 hod nebo 12 hod směny)
• spolehlivost, smysl pro zodpovědnost
• chuť do práce

Více informací ráda poskytnu na tel 778 76 46 68 nebo na emailu [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

dotované stravování, bonusy, prémie, možnost zasílání záloh, 5 týdnů dovolené.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výrobní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

zkušenost z řízením VZV

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3520446  Dátum zverejnenia: 6.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 000 - 24 000 Kč/měs.