Hledáme elektrikáře a elektro údržbáře

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kadaň, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 35 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

o preventivní a běžné opravy výrobního zařízení
o korektivní údržba strojů
o elektroinstalace
o vyplňování provozních deníků zařízení
o práce ve směnném provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

o nástup ihned do kmene firmy
o pracovní smlouvu na dobu neurčitou
o platové ohodnocení dle zkušeností
o stravenky, unišeky
o příspěvek na penzijní/životní pojištění
o dovolená nad rámec zákoníku práce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

V tuto chvíli obsazuji volné pozice elektrikář a elektro údržbář. Baví Tě práce v tomto odvětví nebo jsi po škole a chceš zůstat v oboru?
Pokud to tak je, pojďme se pobavit o práci, která nikdy není jednotvárná! :)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

o SOU v elektro či technickém oboru
o vyhláška 50/§6
o výhodou svářečský průkaz, práce na PC - ne podmínkou
o orientace v technické dokumentaci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3522563  Dátum zverejnenia: 23.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25 000 - 35 000