Skladník - pouze denní směna, nástupní mzda od 23.000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Šenov u Nového Jičína, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
23000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rosteme a hledáme nové členy do týmu! Pro logistickou společnost přijmeme skladníky pouze na ranní směnu (během týdne se střídá krátká a dlouhá směna).

Nabídka je vhodná pro absolventy i skladníky s předchozí praxí.

Co bude vaší náplní práce?

vyskladňování & naskladňování kamiónů, balení, obsluha ručního scanneru
ruční manipulace se zakázkami, obsluha VZV
předávání směny
administrativa

Nemáte zkušenosti s obsluhou VZV? Nevadí, proškolíme Vás

Zaměstnanecké výhody, benefity

Samozřejmostí je pro nás propracovaný systém zaškolení, fajn kolektiv a příjemná atmosféra! Začínat u nás budete s nástupní mzdou od 23 000 Kč, dále Vám rádi nabídneme:

nárůst mzdy po zapracování, bonusy a příplatky (variabilní složka mzdy až 3 000 Kč/měsíc)
stravenky v hodnotě 80 Kč
školení na VZV
První pracovní smlouva na jeden rok je uzavírána prostřednictvím personální společnosti.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Firma patří v České republice a na Slovensku k nejvýznamnějším společnostem v oblasti poskytování expresní přepravy zásilek a logistických řešení.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Bez spolehlivého přístupu k práci, schopnosti vést lidi, ochoty řídit VZV (zaškolíme) a manuální zručnosti to u nás nepůjde, vše ostatní Vás naučíme.

Práce je fyzicky náročnější (ruční manipulace se zakázkami), vhodná spíše pro muže! SŠ vzdělání velikou výhodou!

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3630282  Dátum zverejnenia: 27.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 23000