Obchodní zástupce pro SK

Randstad HR Solutions s.r.o.

Slovenská republika, Moravskoslezský kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
ihned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyhledávání nových klientů na slovenském trhu (B2B)
- rozvoj a péče o stávající klienty z řad prodejců a realizačních firem
- práce na projektech
- služební cesty v rámci celého Slovenska
- účast na výstavách, prezentacích a školeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

- finanční bonusy za prodej
- 25 dnů dovolené
- příspěvek na penzijní spoření
- příspěvek na stravování
- mobilní telefon, notebook
- služební automobil i k soukromým účelům
- možnost se dále vzdělávat

Informace o náboru

Zaujala Vás nabídka?

Neváhejte mne kontaktovat na [email protected], případně na 778 463 515 a řekneme si více informací.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Tepelná technika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ (technického zaměření výhodou)
- samostatnost, komunikativnost, flexibilitu (cesty v rámci Slovenska)
- obchodní zkušenosti z oblasti prodeje tepelné techniky, nebo stavebních materiálů výhodou
- řidičský průkaz sk. B, výhodou je sk. C
- zaměření na výsledek

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3641490  Dátum zverejnenia: 10.4.2019