Dělnice ve výrobě - po zaučení až 30 000 Kč

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hradec Králové, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 000 - 30 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jemná manuální práce a kompletace dílů (vhodné pro ženy)
- kontrola kvality
- práce částečně ve stoje i vsedě
- zápisy do výrobních dokumentů
- směnný provoz
- nejedná se o pásovou výrobu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- moderní pracovní prostředí
- navýšení tarifní mzdy po třech měsících
- nadstandardní příplatky (noční směna 20 Kč/hod, odpolední směna 8,5 Kč/hod, - práce o víkendu 30 Kč/hod)
- závodní stravování/stravenky 80 Kč
- 5 týdnů dovolené/rok
- roční prémie – 13. plat
- penzijní připojištění 700 Kč po 6. ti měsících
- příspěvek na letní tábory pro děti
- a další

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Hledáte zaměstnání ve výrobní společnosti v Hradci Králové? Nevadí Vám jemná manuální práce v nepřetržitém nebo třísměnném provozu? Je zde i omezený počet míst ve dvousměnném provozu. Nabízíme měsíční mzdu po zkušební době 24 000 - 30 0000 Kč, ve zkušební době 20 000 - 26 000 Kč/měsíc (v závislosti na směnnosti a plnění cílů). Že nemáte s prací ve výrobě zkušenosti? Nevadí, zaučíme Vás. Je možné domluvit schůzku a práci si vyzkoušet.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- zodpovědnost
- pracovitost
- ochotu pracovat ve směnném režimu
- praxe výhodou, ne však podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3641501  Dátum zverejnenia: 10.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20 000 - 30 000 Kč/měsíc