Operátor výroby - ranní směna, 20500 Kč/měsíc, Brno

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro úspěšnou společnost působící v servisu drobné elektroniky hledáme nové posily do týmu!
Chcete pracovat pouze na ranní směnu?
Chcete být součástí menšího, příjemného týmu?
Pak čtěte dál a neváhejte nám zaslat svůj životopis!

Jedná se o dlouhodobou práci na hlavní pracovní úvazek s možností nástupu ihned.

Hned od začátku byste se stal/a přímo kmenovým zaměstnancem!

Pracovní doba:
PONDĚLÍ-PÁTEK
POUZE RANNÍ SMĚNA, 07:00-15:45

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzdové ohodnocení:
- mzda: 17500 Kč/měsíc
- výkonnostní bonus 3000 Kč/měsíc

K tomu Vám nabízíme i tyto benefity:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 80 Kč
- závodní stravování
- narozeninové poukázky
- jazykové kurzy
- sportovní aktivity: přímo na pracovišti můžete využít firemní posilovnu či lekce jógy
- vitaminové balíčky a jiné

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Společnost se zabývá servisem spotřební elektroniky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zájem o hlavní pracovní poměr
- zkušenost s montáží ve výrobním prostředí výhodou
- základní znalost práce s PC
- v případě znalosti postupů v rámci elektromontáže
- možnost nastoupit na seniorní pozici

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3744483  Dátum zverejnenia: 18.1.2020