Montážník interiérového vybavení- 13. a 14. plat, práce v Ostravě

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dle domluvy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s přípravou a montáží nábytku?

Domluvíte se anglicky nebo německy?

Vyznáte se ve výkresové dokumentaci?

Pak hledám právě Vás!

na starosti budete mít

- příprava a montáž dřevěného a kovového nábytku
- řízení a kontrola instalace interiérového vybavení
- práce s ručním a elektrickým nářadím
- instalace v rámci celé ČR i Evropy
- komunikace v anglickém či německém jazyce
- interní spolupráce s oddělením konstrukce a technologie

Zaměstnanecké výhody, benefity

- pružná pracovní doba
- 13. a 14. plat
- sick days
- motivující finanční ohodnocení
- dlouhodobou spolupráci
- zázemí zavedené české společnosti aj.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zpracování dřeva a výroba dřevařských výrobků, výroba nábytku

Společnost se zabývá výrobou interiérového vybavení pro komerční a veřejné, vnitřní a venkovní prostory

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání technického směru
- anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni
- výhodou - praxe na obdobné pozici
- znalost výkresové dokumentace
- výhodou - zkušenost s nářadím pro práci s dřevem (okružní pila, pokosová pila apod.)
- ŘP sk. B
- výhodou - znalost konstrukce plechových dílů a stolařských výrobků

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3746144  Dátum zverejnenia: 23.8.2019