Telefonní bankéř - práce v centru Ostravy, super benefity

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Ostrava-město, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned / dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě komunikovat s lidmi?

Máš obchodního ducha?

Preferuješ práci v centru Ostravy?

Máme pro tebe jedinečnou příležitost stát se součástí týmu telefonních bankéřů!

na starosti budeš mít

- poskytovat informace o aktuálních nabídkách
- vyřizovat dotazy a požadavky našich klientů ( blokace karet, žádost o změny, generování PIN apod.)
- aktivní nabízení doplňujících produktů a služeb
- plnění stanovených cílů
- zodpovědnost za správnost provedených operací

Zaměstnanecké výhody, benefity

- stravenky v hodnotě 100 Kč (74% hradí zaměstnavatel)
- 28 dní dovolené (po 2 letech nárok na 30 dní - 6 týdnů)
- motivující systém ohodnocení - mzda + bonusy, které závisí na tvé šikovnosti
- příspěvek na penzijní a životní pojištění
- příspěvek na dovolenou a osobní rozvoj - 4000 Kč v prvním odpracovaném roce
- příspěvek na sport - 1000 Kč (po zkušební době za odpracovaný kvartál)
- občerstvení na pracovišti zdarma
- možnost profesního růstu a seberealizace
- příjemné pracovní prostředí a super kolektiv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

Bankovní instituce, která poskytuje finanční služby, se specializací na spotřebitelské úvěry a půjčky.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti ze zákaznické linky nebo z financí
- pozitivní orientace na zákazníka
- profesionální a příjemný mluvený projev - schopnost plynulé komunikace v českém jazyce
- umění zaujmout, navázat pozitivní vztah s klientem
- schopnost zvládat více věcí najednou
- akční a pozitivní osobnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3755306  Dátum zverejnenia: 10.10.2019