Plnič Technických Plynů

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
U Technoplynu, Praha 10, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
150 - 160 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chceš pracovat v kolektivu pořádných chlapů s kterýma si můžeš v pracovní době pokecat a zasmát se? Jsi fyzicky zdatný a práce při který namáháš svaly Ti není cizí? Nemusíš být vzpěrač aby jsi mohl koulet prázdné tlakové lahve. Na to Ti stačí trocha té zručnosti a umu. Práce se skenerem je ještě lehčí než ovládání internetového prohlížeče a do plnění lahví acetylenem se taky během chvíle dostaneš.

Co by bylo Tvou náplní práce:
- plnění technických plynů do lahví, svazků a tlakových nádob,
- vykládání prázdných a plných distribučních prostředků z dopravních prostředků od zákazníka,
- vstupní kontrola technického stavu lahví,
- manipulace s lahvemi v prostoru skladu,
- sestavování palet z naplněných lahví dle požadavku zákazníka.

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 150 Kč na hodinu + příplatky nad zákonný rámec,
- 25 dní dovolené,
- zkrácenou pracovní dobu (směna trvá 7,5 hodiny),
- závodní jídelnu,
- nástup možný ihned,
- nástup do kmene.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost se zabývá přípravou plynových lahví.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3762487  Dátum zverejnenia: 13.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 150 - 160 Kč/hod.