Servisní inženýr - vývoj testovacího zařízení

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Hranice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

nejdříve je třeba zprovoznit zkušební zařízení v závodě firmy
"zařízením" jsou myšleny jednotky k testování spalovacích motorů
první rok po nástupu jste pouze ve výrobě a nevyjíždíte - zaučování
s kolegy jednotky testujete a kontrolujete
u zákazníka se to pak sestavuje, zprovozňuje a školí se obsluha
dále bude potřeba někdy stroje opravit, provést údržbu
nabízíme možnost podílet se na dalším vývoji našich produktů
spolupráce s ostatními týmy v rámci skupiny

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci v nadnárodní společnosti, kterou nerozhodí žádná krize
budete pracovat v mezinárodních týmech a podílet se na vývoji
možnost vyjet do zahraničí
25 dní dovolené
závodní jídelna - 4 druhy jídla na výběr nebo stravenky
jazykové kurzy angličtiny - týdně 1,5 hodiny
příspěvek na dopravu už od 3 km
flexipasy a penzijní připojištění
firemní akce
dárkové šeky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Do nezávislé nadnárodní společnosti, která se zabývá vývojem spalovacích motorů a testovacích zařízení pro ně hledáme pár nových kolegů, kteří mají zkušenosti s motorem poháněnými zařízeními nebo alespoň elektrotechnické vzdělání.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

strojírenství, elektro, servis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3764352  Dátum zverejnenia: 2.3.2020