Operátor výroby 4dny práce 4dny volna

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Veselí nad Lužnicí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha výrobní linky a manipulační práce
kontrola správného chodu výrobní linky
kompletace a balení výrobků do krabic
Předchozí zkušenosti nejsou potřeba, rádi vás vše naučíme.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Stravenky v hodnotě 150,- Kč za každou odpracovanou směnu
Příplatky za víkendové a noční směny
Docházkový bonus 1000,-
Každý měsíc bonus až 15%
4 týdny placené dovolené
Sleva na firemní výrobky
Svozová doprava zdarma na trase Tábor - Sezimovo Ústí - Planá nad Lužnicí - Soběslav - Veselí nad Lužnicí
Doporučte nám známého a získejte navíc odměnu 5 000 Kč za každého z nich!“

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výrobce pamlsků pro vaše zvířecí miláčky

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3766550  Dátum zverejnenia: 18.9.2019