Pomocný operátor 135 Kč/hod (předvánoční brigáda)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Kloknerova, Praha 11, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.11.2019
Mzdové podmínky (brutto)
135 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba vánočních fotodárků – kalendářů, fotoknih, obrazů a jiných produktů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Budeš součástí teamu pracujícího pro německou společnost. U nás platí, co slíbíme, to splníme :-).

Už přemýšlíš, co bys za vydělané peníze sám/-a pořídila pod stromeček? Chceme ti umožnit využít vydělané peníze ještě na dárky a můžeme Ti vyplatit část výdělku za prosinec ještě před Vánoci.

Ani u nás se to neobejde bez směn, přeci jen chceme vše stihnout včas. Pracujeme od pondělí do pátku na ranních, odpoledních nebo celodenních směnách. Poslední víkendy před Štědrým dnem uvítáme tvoji pomoc i jeden z víkendových dnů, který si sám/-a zvolíš.

Nástupy
- Budou v průběhu celého listopadu, jak se Ti to bude hodit (první termín 1.11.2019).
- Pokud máš volno už nyní, můžeme se domluvit i na dřívějším termínu.

Lokalita
- Nemusíš za námi nikam za Prahu, těšíme se na tebe pár minut od metra Chodov.

Mzda
- 135 Kč/hod
- příplatky za víkend a noční směnu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Německá společnost sídlící v Praze hledá do svého kolektivu brigádníky, kteří by se podíleli na výrobě vánočních fotodárků – kalendářů, fotoknih, obrazů a jiných produktů.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- Zodpovědnost a pečlivost – budeš se přeci jen podílet na výrobě dárků.
- Flexibilitu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3775420  Dátum zverejnenia: 31.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 135 Kč/hod.