Skladník ve výrobě - až 29 000 Kč/ měs, 13. plat

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Průmyslová zóna Triangle, Velemyšleves, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
21 500 - 29 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

ochotu pracovat v třísměnném i nepřetržitém provozu ( 8h + 12h směny )

- zkušenosti s VZV

- dobrý zdravotní stav

- fyzickou zdatnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzdu 21 000 Kč/ měs

- bonusová složka až 4 000 Kč/ měs už ve zkušební době

- příspěvek na dopravu ve výši 1 000 Kč/měs

- dovednostní bonus až 3 000 Kč/ měs

- příspěvek na stravování v naší jídelně -1x za směnu plně hrazené jídlo

- příplatky za přesčas 50%

- 25 dní dovolené

- 13. mzda

Informace o náboru

Zaujala Vás tato pozice? Skvělé - teď už zbývá jen odpovědět:-)

Stiskněte tlačítko "Odpovědět" a vyplňte kontaktní formulář na následující straně. Připojte svůj životopis, pokud jej máte, případně další požadované dokumenty.

Jakmile dostanu Vaši odpověď, prostuduji si Vaše materiály a poté Vás budu informovat o dalším průběhu výběrového řízení.

V případě jakýchkoliv dotazů mne neváhejte kontaktovat.
Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku našich otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Přeji Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těším se na další spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Španělská automobilová společnost hledá zaměstnance do skladu s VZV.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3810435  Dátum zverejnenia: 14.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 500 - 29 500 Kč/měsíc