Operátor zákaznické linky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Prague, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme novou kolegyni/kolegu na pozici operátor zákaznické linky, někoho, kdo se skvěle domluví česky/slovensky a je přátelský a vlídný. Rádi mezi sebe přivítáme zkušené operátorky/operátory, ale i absolventky/absolventy – po nástupu Vás čeká několika týdenní školení.

Pracovní náplň:

-odpovídat na telefonáty klientů, kteří potřebují poradit, nebo vyřešit technický problém
-vyřizovat administrativu spjatou s voláním klientům a zapisovat data do interního systému společnosti
- prověřovat klienty podle našich vnitřních kritérií
- komunikovat a úzce spolupracovat s kolegy napříč firmou
-práce s interními software systémy (které Vás samozřejmě naučíme)

Zaměstnanecké výhody, benefity

-akční, různorodou a samostatnou práci
-5 týdnů dovolené, občerstvení na pracovišti, stravenky, Cafeteria benefitní systém, stolní --fotbálek, team-buildingové akce a spousta dalších benefitů
-možnost kariérního růstu
-práci v centru Prahy, ale žádný povinný dresscode
-možnost získat cenné zkušeností z oboru bankovnictví
-příjemné prostředí Kontaktního centra, které řeší požadavky klientů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Opravny a servisy (kromě aut) a jiné osobní služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začátečník (A1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-maturitu
-můžete nabídnout velmi dobré komunikační, argumentační schopnosti, hledání řešení
-cizí jazyk NENÍ zapotřebí, chceme jen, abyste mluvil/a česky/slovensky jako rodilý mluvčí (znalost dalšího jazyka je pro Vás ale benefitem)
-zodpovědnost a spolehlivost je podmínkou, protože nám jde především o klienty
-základní znalost práce s počítačem a internetem
-dokážete se poprat se stresem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3817920  Dátum zverejnenia: 25.11.2019