Vedoucí plánování výroby (vozidla + notebook)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned/ dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s plánováním výroby, které chcete dále využít? Dokážete vést a motivovat zaměstnance? Pak pro vás máme příležitost do české společnosti působící v oblasti strojírenství.

Co vás na pozici čeká?
- vedení oddělení plánování výroby
- zpracování výrobních plánů
- řízení spolupráce s ostatními odděleními
- vedení týmu zaměstnanců
- příprava podkladů pro plánování, využití kapacit
- zodpovědnost za hodnocení výrobních procesů (termíny/ výrobní časy aj.)
- reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 13. plat
- služební automobil, notebook, telefon
- Benefit kartu (500,- CZK / měsíc), kterou můžete využít na sportovní aktivity, kino a další činnosti
- dny dovolené navíc (celkem 26 dní/rok)
- stravenky v hodnotě 70,- CZK
- příspěvek na životní pojištění/ penzijní připojištění
- školkovné 500,- CZK/ měsíc
- systém firemního vzdělávání/ jazykové kurzy
- smlouvu na dobu neurčitou

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

strojírenství; výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vzdělání technického směru
- zkušenost s plánováním výroby podmínkou (strojírenství velikou výhodou) alespoň 3 roky
- schopnost vést lidi, manažerské dovednosti
- zodpovědnost, analytické myšlení, komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3849702  Dátum zverejnenia: 5.2.2020