Sladká práce v opavě na hpp - 135 až 150 kč/hod - nástup ihned (Operátor ve výrobě)

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Mondelēz, Opavia, K Celnici 27, Opava-Vávrovice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 135 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

obsluha sušenkové výrobní linky
sbírání a balení sladkých výrobků
doplňování krásných obalů
čištění voňavé čokolády z výrobních linek
kontrola kvality produkce, o pauze i ochutnávání ☺
3 směnný nebo nepřetržitý provoz
sedíte doma na překážkách? Přihlaste se také

Zaměstnanecké výhody, benefity

průměrná mzda 135 - 150 Kč za hodinu
bonus za doporučení až 4 500 Kč
další extra bonusy za přesčasy
dlouhodobá i krátkodobá spolupráce na hlavní pracovní poměr + možnost převodu do kmenového stavu
dotované stravování a nápoje (30 Kč/jídlo)
týdenní školení

Informace o náboru

Hledáte v této nelehké době stabilní práci? Přijmeme šikovné pracovníky na pozici operátora výroby cukrovinek v Opavě. Nástup možný ihned na hlavní pracovní poměr a za ještě vyšší mzdu! U nás si nyní v průměru vyděláte 135 - 150 Kč za hodinu. Nastupte a doporučte nám známého a získejte bonus 4 500 Kč navíc. Tak neváhejte a volejte +420 778 764 663!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Pracujete pro předního výrobce oplatek a sušenek, v jedné z nejmodernějších a nejvýznamnějších továren svého druhu na světě. Pojďte s námi vyrábět Vaše oblíbené sladké pochoutky, BeBe, Fidorka, Oreo, Kolonáda, Milka,atd.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3908232  Dátum zverejnenia: 4.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 135 Kč/hod.