Plant manager

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Děčín, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
99 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Dohled nad výrobou produktů
- Zkoumání efektivity a kvality
- Snižování nákladů a plánování výroby
- Řízení kapacity závodu
- Přímý dohled nad vedením obchodního oddělení
- Zastřešovat obchodní management + aktivní akvizice VIP zákazníků
- Návrh a přípravy strategických plánů k schválení pro CEO
- Přípravy investičních plánů a Capex požadavků k schválení pro CEO.
- Odpovědnost a řízení nákladového střediska - finanční controlling.
- Dodržování předpisů, norem a povinností společnosti v návaznosti na účetnictví,
daň, rapporting, BOZP, ekologii atp.
- Vypracování strategií zlepšování, která zajistí silný zisk a nepřetržitý zákaznický
servis
- Dohled a rozhodování nad personálními záležitostmi firmy
- Vedení a plánování firemních jednání a schůzí
- Zúčastnění se zahraničních cest

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Společnost, která je výrobcem vnitřního vybavení provedeného na míru zákazníkovi a je zastoupena svými pobočkami v Belgii a České republice, zaměstnává přibližně 200 lidí, hledá na pozici Plant manažera, toho správného člověka. Firma klade důraz na kvalitu, kvalitní výrobky a kvalitu nabízených služeb a celkové zákaznické podpory. Máte již zkušenosti z obdobné pozice? Skvělého obchodního ducha? Máte anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni? Jestliže by pro Vás bylo poznávání nové firemní kultury, převzetí politiky společnosti s propojením Vašich nabytých pracovních zkušeností tou správnou volbou, dejte nám o sobě vědět!

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Praxe na pozici/v oblasti

Manažer obchodu, Manažer výroby

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3920715  Dátum zverejnenia: 5.6.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 99 000 Kč/měsíc