CNC operátor/ka

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Říkov, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmínky (brutto)
Od 20 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost je mezinárodní výrobce specializovaný na vybavení obchodů. Vyrábí kovový regálový systém pro vybavení obchodů, který umožňuje rozsáhlé využití pro obchody od 100 m² až do 10 000m². Spolu se zákazníky vytváří nová řešení pro vybavení obchodů. Jste technicky zaměřený a máte zkušenosti s CNC? Nevadí Vám práce ve výrobním prostředí? A chcete mít nadstandardní mzdové ohodnocení? Tak hledáme právě Vás!

Náplň práce

- Obsluha a seřizování CNC stroje
- Upínání a vyrovnávání obráběných částí materiálu a nástroje
- Kontrola vstupního materiálu a hotového polotovaru
- Kontrola technického stavu zařízení a nástrojů
- Výměna obráběcích přípravků
- Práce s hliníkovými díly
- Finální začištění obráběných dílů

Zaměstnanecké výhody, benefity

- 5 týdnů dovolené
- Výborné mzdové podmínky
- Motivovaný kolektiv
- Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- Další benefitové složky

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Ostatní znalosti

CNC programování - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Vzdělání - vyučení v oboru - zámečník, strojní
- Praxe na obdobné pozici VELKOU VÝHODOU
- Orientace v technické dokumentaci
- Samostatnost a spolehlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Najít každému jeho vysněnou práci a firmám spokojené zaměstnance je smyslem toho, co děláme. Specializujeme se na agenturní zaměstnávání, vyhledávání pracovníků na hlavní pracovní poměr, inhouse řešení a komplexní služby v oblasti HR řešení. Zakládáme si na férovém jednání a etickém přístupu. Záleží nám na tom, jak vypadá pracovní trh - snažíme se jít příkladem a svou činností pozitivně ovlivňovat jeho podobu. Ať už hledáte svou první práci nebo jste ostřílený profesionál, u nás najde uplatnění každý.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3946126  Dátum zverejnenia: 3.8.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 000 Kč/měsíc