Operátor výroby Frenštát pod Radhoštěm až 28000 Kč, Náborový příspěvek 15000 nebo 10000

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Frenštát pod Radhoštěm, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 24 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pokud jste šikovní a manuálně zruční, vůbec nevadí, že jste čerství absolventi, důležité je, že máte chuť pracovat, jste zodpovědní, vše ostatní Vás naučíme. Hledáme mezi sebe kolegy, kteří jsou časově flexibilní a mohou pracovat v nepřetržitém provoze.
- Budete osazovat, vizuálně kontrolovat, montovat a testovat elektro-mechanické
součástky do aut
- Pracovat ve směnném provozu s týmem prima parťáků v moderní a čisté výrobě
- Budete zaměstnání v podniku s dlouhodobou perspektivou

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Náborový příspěvek 15000 pro prvních 50 kandidátů, při nástupu do 15.10.2020
náborový příspěvek 10000 Kč
- Prémie za plnění pracovních úkolů ve výši 1000 Kč/měsíc
- Příspěvek na dopravu
- Dotovanou stravu
- 5 týdnů dovolené
- další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Jedná se o klienta, který je přední světovou společností, která se vyvíjí a vyrábí nejmodernější technologie .

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

automobilový průmysl

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3972340  Dátum zverejnenia: 22.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 24 000 Kč/měsíc