Servisní technik zdravotnické techniky

Randstad HR Solutions s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost, která působí ve zdravotnictví, hledám vhodného kandidáta na pozici Servisní technik.

Náplň práce:
- Plánovat a organizovat servisní činnosti (zabezpečení servisu a oprav, pravidelné údržby, BTK, revizí a preventivních prohlídek)
- Pečovat o stávající zákazníky a zařízení
- Instalovat nová zařízení a uvádět je do provozu
- Školit odborný zdravotnický a technický personál nemocnic
- Vést a aktualizovat databázi technických zařízení
- Vytvářet reporty a vkládat data do systémů společnosti
- Aktivně spolupracovat napříč jednotlivými odděleními (zejména s obchodníky a logistikou)

Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektro obory
- Vyhláška č. 50/1978 Sb., §6
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky (ve zdravotnickém provozu výhodou)
- Znalost systému SAP výhodou
- Komunikativní znalost AJ (na úrovni porozumění technické dokumentaci, schopnost účastnit se odborných školení v zahraničí)
- MS Office (Excel, Word, PowerPoint) na dobré uživatelské úrovni
- Řidičský průkaz sk. B, ochota často cestovat v rámci svěřeného regionu
- Manuální zručnost
- Schopnost samostatné práce podle nastavených pravidel
- Orientace na potřeby zákazníka - proaktivní přístup

Nabízíme:
- Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím oboru medicíny
- Zázemí dynamické mezinárodní farmaceutické společnosti
- Práce na plný úvazek na dobu 1 roku, možnost prodloužení na dobu neurčitou
- Práci v jednosměnném provozu
- Možnost profesního růstu
- Motivační bonusový plán
- Systém zaměstnaneckých benefitů: dovolená navíc, sick days, benefitová kafeterie, příspěvek na důchodové spoření, e-stravenky, nápoje na pracovišti, notebook, mobilní telefon a služební vůz s možností využití i k soukromým účelům, MultiSport karta, další zaměstnanecké výhody k čerpání i rodinnými příslušníky
- Lokalita: region Praha, střední + východní Čechy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nemocnice, ambulantní lékařská činnost, další zdravotní péče

Společnost, která působí ve zdravotnictví.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme Randstad, světový lídr na trhu personálních agentur a jeden z největších poskytovatelů personálních služeb na českém trhu. Naším cílem je být pro naše kandidáty i klienty důvěryhodným a lidským partnerem na dnešním technologicky orientovaném trhu práce. V Randstadu si vybere každý. Nabízíme stálou práci i brigády, dlouhodobé i krátkodobé úvazky a uplatnění ve všech možných oborech po celé České republice. Jsme tu proto, abychom vám pomohli najít zaměstnavatele a pozici kde budete spokojení.

Svět práce se neustále vyvíjí a my spolu s ním. Utváříme ho tak, aby byl lepším místem jak pro zaměstnance, tak pro firmy, které jim dávají práci. Zakládáme si na férovém jednání, etickém přístupu a striktním dodržování legislativy. I proto jsme členem Asociace poskytovatelů personálních služeb (APPS) a jejího prezidia.

Měníme pozitivním směrem životy našich kandidátů i klientů již přes 60 let. Můžete nám proto věřit, že v tom, co děláme, se opravdu vyznáme.

Počet zaměstnanců

150-199 zaměstnanců
ID: 3988874  Dátum zverejnenia: 25.11.2020