Strojný inžinier - konštruktér

RAVEN a. s.

Miesto práce
Považská Bystrica, Slovensko
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného skúseného samostatného konštruktéra z oblasti strojárstva. Jeho úlohou bude riadenie pripravovaného projektu od prípravy až po implementáciu:
- spracovanie technických podkladov (technických výkresov, technologických postupov, projektov, noriem atď).,
- zabezpečenie a organizovanie technologickej prípravy výroby,
- spracovanie a evidencia príslušnej dokumentácie,
- analyzovanie a testovanie výrobkov,
- riešenie vzniknutých technických a technologických problémov,
- zlepšovanie a inovácia výroby,
- reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti.

- práca v stabilnej spoločnosti,
- zaujímavá, motivujúca mzda,
- možnosť získania príspevku na ubytovanie,
- program zamestnaneckých benefitov (príspevok na kultúru, šport, zdravie, regeneráciu...),
- možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu zašlite svoju žiadosť spolu so životopisom na e-mailovú adresu spoločnosti, prípadne poštou alebo prineste osobne do sídla spoločnosti RAVEN a. s.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- praktické konštrukčné skúsenosti a zručnosti,
- skúsenosti s konštrukciou poľnohospodárskych strojov (traktory, nakladače a pod.) výhodou,
- informačná a technická gramotnosť,
- kreativita, predstavivosť, precíznosť,
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- lojalita, diskrétnosť.
- schopnosť riadiť vývojový projekt.

Sme najväčším predajcom hutníckeho materiálu na Slovensku s viac ako 30 ročnou úspešnou históriou.
Skupina RAVEN, s dcérskymi spoločnosťami v Českej republike, Maďarsku a Poľsku, 800 zamestnancami a obratom 300 mil. €, patrí k najvýznamnejším predajcom hutníckeho materiálu v krajinách Vyšehradskej štvorky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3848588  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac