CEO with German

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* vedení a řízení společnosti
* tvorba firemní strategie
* zodpovědnost za oddělení financí a logistiky a také za personální agendu
* řízení a koordinace managerů
* motivace a hodnocení zaměstnanců
* reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

* velmi zajímavé mzdové ohodnocení, 13. plat + roční bonusy
* příležitost pracovat v úspěšné mezinárodní společnosti
* flexibilní pracovní dobu
* 5 týdnů dovolené
* automobil k soukromým účelům
* odborné a jazykové kurzy

Nástup: dohodou
Lokalita: Brno-střed

Informace o náboru

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala a splňujete dané požadavky, zašlete mi Váš profesní životopis na email pavla.kopeckaATreedglobal.com. Pro další informace a zajímavé pracovní nabídky mě můžete kontaktovat prostřednictvím sítě LinkedIn!
Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

významné mezinárodní společnosti (retail)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1) nebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání ekonomického směru
* zkušenost z obdobné pozice, ideálně v oblasti retailu
* pokročilá znalost NJ (případně komunikativní NJ, plynulá AJ)
* silné strategické, vyjednávací a komunikační dovednosti
* orientace na výsledek, proaktivní přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2666975  Dátum zverejnenia: 31.10.2016