Brigáda pro každého, Praha, doplňování zboží, DPČ -124 Kč/hod

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
124 Kč/h

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte jednoduchou brigádu v obchodě a chcete začít vydělávat hned? Hledáme šikovné brigádníky pro prodejny v Praze s kvalitním britským zbožím (Palladium, DBK Budějovická, Václavské nám., Nový Smíchov) do odvětví textilu a potravin. Dejte nám o sobě vědět a můžete získat klidnou práci pro významnou britskou společnost. Práce je vhodná i pro studenty, ženy na MD, seniory.

Kde: Praha

Kdy: Ihned

Způsob spolupráce: DPČ

Popis pracovní pozice:

- Při nástupu si Vás pod křídla vezme náš coach, který se bude starat o to, abyste perfektně rozuměli tomu, co je Vaší pracovní náplní, jak se práce dělá a co dělat pro to, abyste dělali svou práci dobře

- Protože jsou pro nás zákazníci na prvním místě, budete se starat, aby se u nás cítili výborně – proto je potřeba klienty vítat milým úsměvem, pomáhat s výběrem zboží a orientací v obchodě

- V textilu se dostanete k doplňování zboží podle plánku a taky budete mít na starosti převlékací kabinky a pomoc zákazníkům

- I v potravinách je potřeba občas doplnit zboží, které jde zrovna na odbyt, nebo třeba zkontrolovat, zda je zboží v záruce, i to by mohl být Vaším úkolem

- Když budete šikovní, dostanete se i k dalším úkolům

Co je potřeba umět:

- Na tuto pozici není potřeba žádná předešlá zkušenost s prací v obchodě – rádi Vás zaškolíme a pokud jste ochotní a pracovnití, rychle práci pochopíte a zvládnete

- Co však musíte zvládat je příjemný úsměv, ochota se učit a schopnost pracovat v týmu

- Nepotřebujete ani znalost anglického jazyka, pokud však anglicky umíte, bude to pro Vás výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

- Jednoduchou práci, do které se rychle dostanete a domů budete odcházet s čistou hlavou

- Pomoc a radu coache, který Vás do práce zaškolí

- Osobní přístup vedení

- Praxe ve významné britské firmě, jejíž jméno je známé po celém světě

- Odměnu 124 Kč/hodinu

- Plánování směn podle Vašich časových možností

- Možnost nástupu ihned

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat na: [email protected]
tel. +420 607 005 509

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Naším klientem je známá Britská společnost zabývající se obchodem v odvětví textilu a potravin.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3422026  Dátum zverejnenia: 30.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 124 Kč/h