NPI Project Engineer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* Zodpovídat za zavedení výrobní linky a dohlížet na to, zda splňuje veškeré požadavky na konstrukci, kvalitu a produktivitu
* Úzce spolupracovat s oddělením vývoje a výroby
* Pracovat na projektech zaměřených na NPI procesy a další s tím spojené
* Zodpovídat za proces zlepšování a modifikace výrobní linky
* Návrh změn za účelem snížení nákladů výrobku a zvýšení jejich kvality

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Práci v atraktivním zázemí silné nadnárodní společnosti
* Rovnováhu pracovního a soukromého života díky flexibilní pracovní době
* Velmi motivující platové ohodnocení
* Vynikající odbornou přípravu a školení, možnost dalšího profesního růstu
* Celodenní stravování
* Spoustu zajímavých benefitů a společných aktivit, jako jsou hudební koncerty nebo sportovní turnaje, jazykové kurzy a další

Informace o náboru

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Adéla Roháčková, REED – Engineering
+420 601 321 464; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Nadnárodní úspěšná výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání technického směru (znalost výrobních procesů z oblasti automotive výhodou)
* Zkušenost se zaváděním nového výrobku do výroby a s prací na projektech
* Komunikativní úroveň anglického jazyka

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3457889  Dátum zverejnenia: 26.7.2018