Vedoucí Servisu

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte už dost korporátů a průmyslových zón? Láka Vás práce v menší zahraniční společnosti? Máte zkušenosti s vedením kolektivu servisních techniků a chcete změnu prostředí?
Tak pak je tato práce vhodná právě pro Vás! Společnost REED nyní hledá zkušené a motivované profesionály na pozici VEDOUCÍ SERVISU.
Pojďte si užít kreativní práci ve firmě, kde Vaše práce bude dávat smysl!

Vaším úkolem na pozici Vedoucího servisu bude:
* Koordinovat a vést tým přibližně deseti servisních techniků (plánování zásahů a preventivních oprav u klientů)
* Komunikovat se zákazníky
* Vést obchodní jednání a poskytovat servisní služby tak, aby byla zajištěna spokojenost zákazníků
* Stanovení rozpočtu a s tím spojená zodpovědnost za jeho plnění
* Spolupracovat s oddělením výroby a nákupu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* Zázemí prestižní mezinárodní firmy
* Příjemné pracovní prostředí v malebné krajině s dobrým dojezdem do Brna
* Práci ve stabilním, malém a přátelském kolektivu
* 13. plat
* A spoustu dalších zajímavých benefitů, jako je 5 týdnů dovolené, dotované obědy, příplatek na dojíždění, technické a jazykové kurzy a spousta dalších

Informace o náboru

Místo pracoviště: Jihomoravský kraj
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.
Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Adéla Roháčková, REED – Engineering
+420 601 321 464
[email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Menší zahraniční společnost s dobrým dojezdem do Brna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3480252  Dátum zverejnenia: 28.8.2018