Administrativa s francouzštinou (Back Office with French) - candidate must be already based in Brno

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
25,000 CZK + bonus cca 2000 CZK/month + annually 12,000 CZK cafeteria + 100 CZK meal vouchers + 6000 CZK towards languages

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete získat zkušenosti z prostředí velké mezinárodní společnosti? Domluvíte se francouzsky a rozumíte anglicky? Láká vás práce v administrativě, ale rádi byste u ní využili i cizí jazyk? Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Brně, hledáme nového člena do týmu Accounts Payable. Přestože je pozice součástí finančního oddělení, předchozí zkušenost z oblasti financí/účetnictví není potřeba.

Co bude náplní vaší práce?

Na pozici Accounts Payable Specialist budete pracovat s fakturami. Ty je potřeba zadat do systému, zajistit včasnou úhradu a každý den komunikovat telefonicky a emailově s dodavateli ve Francii. Úkolem je řešit jejich dotazy a požadavky ohledně plateb a problematických faktur. Součástí je také zpracovávání reportů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co náš klient nabízí?
• 5 týdnů dovolené
• Stravenky v hodnotě 100 Kč
• Cafeteria programme (dovolená, wellness, apod.) ve výši 11 600 Kč/rok
• Příspěvěk na penzijní připojištění či životní pojištění ve výši 700 Kč/měsíc
• Příspěvek na jazykové vzdělávání ve výši 6 000 Kč/rok
• Zvýhodněné mobilní balíčky
• Flexibilní pracovní dobu
• Možnost dál se vzdělávat v oblasti účetnictví a získání ACCA certifikace zdarma
• Sleva na produkty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Americká společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, který
• se dokáže domluvit francouzsky po e-mailu i telefonicky (úroveň B2), rozumí anglicky (alespoň B1)
• čeština není nutná
• má zkušenost nebo chuť pracovat v administrativě a pracovat na PC,
• je organizovaný, systematický a nevadí mu částečně rutinní práce,
• má rád neformální prostředí, kde si všichni tykají, potkávají se u zdravých snídaní, na kreativních workshopech či cestovatelských přednáškách.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3517790  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25,000 CZK + bonus cca 2000 CZK/month + annually 12,000 CZK cafeteria + 100 CZK meal vouchers + 6000 CZK towards languages