Kontrolor

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Vysočina, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

* zodpovědnost za definování nejnižší ceny v procesu nabídkového řízení
* komunikace se zákazníky
* spolupráce s oddělením nákupu, s obchodním oddělením a s oddělením kvality
* sledování aktuálního stavu projektu

Zaměstnanecké výhody, benefity

* práci v atraktivním zázemí silné nadnárodní společnosti
* motivující platové ohodnocení
* 13. plat, 14. plat
* možnost bezplatných jazykových kurzů
* spoustu nadstandardních a zajímavých benefitů, jako je dovolená navíc, penzijní připojištění, přišpěvek na zdravotní péči a další

Informace o náboru

Místo pracoviště: kraj Vysočina
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Sledujte nás na www.reedglobal.cz, https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic

Na spolupráci se těší
Adéla Roháčková, REED – Engineering
+420 601 321 464; [email protected]

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

nadnárodní úspěšná automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

* VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru
* komunikativní úroveň anglického jazyka
* analytické dovednosti, pečlivost, dobré komunikativní a prezentační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3542068  Dátum zverejnenia: 20.12.2018