Back Office s jazyky (administrativa + komunikace)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností a úrovně cizího jazyka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví vás práce v administrativě, ale chtěli byste u ní také komunikovat se zahraničím a procvičovat si jazyky? Pro našeho mezinárodního klienta se sídlem v Brně obsazujeme pozice Specialista závazků a Specialista pohledávek, což jsou pozice, díky kterým nahlédnete do oblasti Financí, ale předchozí zkušenosti z tohoto odvětví mít nemusíte. Pozice jsou ideální pro absolventy.

Co budete mít na starosti?

· Zpracování a párování příchozích plateb, případně zpracování faktur a řešení nesrovnalostí,
· Hlídání platební morálky zákazníků, případně komunikaci s dodavateli.
· Nastavování kreditních limitů u nových a stávajících zákazníků.
· Měsíční uzávěrky a reporting.
· Komunikaci se zákazníky nebo dodavateli v zahraničí přes telefon a email.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co náš klient nabízí?

· 5 týdnů dovolené
· Jazykové kurzy zdarma (platí pro všechny jazyky, které se v rámci SSC využívají)
· Příspěvek na penzijní připojištění či životní pojištění
· Nadstandardní zdravotní péči – dobrovolné očkování proti chřipce a/nebo žloutence zdarma
· Stravenky, ovocné dny, občerstvení na pracovišti, flexipasy
· Zvýhodněné mobilní balíčky
· Flexibilní pracovní dobu
· Možnost kariérního růstu na seniornější pozice
· Bezplatnou pravidelnou autobusovou doprava z centra Brna

Informace o náboru

Pracoviště: Brno, Modřice (pravidelný bus zdarma z centra)
Pracovní doba: Flexibilní s pevným jádrem mezi 9.00 – 14.00
Nástup: Dle preferencí
Výběrové řízení: 2 kola, pohovor + praktická ukázka pracovní činnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Britská výrobní společnost

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Francouzský jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, který...

· ovládá velmi dobře anglický jazyk (alespoň C1) nebo angličtinu i němčinu (B2-C1 úroveň) nebo angličtinu a francouzštinu (B2-C1 úroveň),

· má zkušenost s MS Office,

· je přátelský a pečlivý,

· má rád neformální prostředí, kde může být součástí menšího týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3703794  Dátum zverejnenia: 26.6.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle zkušeností a úrovně cizího jazyka