Talent Sourcer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledám k sobě Talent Sourcera

Pracovat jako Talent Sourcer znamená neztratit se v životě. Buduješ svou síť kontaktů, poznáváš do hloubky určitý segment trhu a naučíš se tahy ze zákulisí pracovních interview.

Já hledám talenty pro IT firmy - mé klienty. A protože v Brně to IT žije, někdy mi zabere víc času starat se o požadavky klientů. Je tedy čas najít svou pravou ruku - možná právě Tebe.

Na začátek celkem stačí, pokud rád/rada píšeš, jsi kreativní duše a umíš to tak trochu se zákazníky (například máš zkušenost s customer service).

Budeš pracovat hodně s internetem, s LinkedIn platformou, s naší interní databází talentů a se sociálními médii , vytvoříš si své projekty, oslovíš lidi (písemně i telefonicky), napíšeš inzerát a vybuduješ svůj pipeline talentů.

Tato práce je hodně i o tom, že si tak trochu sobě pánem/paní, záleží na tvé motivaci, tvému přístupu a tvé kreativitě, kolik si vyděláš kromě fixního platu navíc. V rámci společnosti REED, která sídlí v Londýně, by ses měl postupně vypracovat na konzultanta, jak jsem já, a šéfovat celému procesu recruitmentu.

Jsme malý sehraný tým konzultantů a talent sourcerů v centru Brna, proto je důležité, aby ses u nás cítil/a dobře. Někdy zažiješ v kanceláři výbuchy smíchu, někdy si máknem, máme rádi společné obědy i večerní drink. Jezdíme do Londýna na REED College anebo zkušení kolegové jezdí k nám do Brna, máme rádi recruitment business a o dalších benefitech se rádi podělíme na osobním pohovoru :)

A neboj se IT - já jsem také nic moc na začátku o IT nevěděl, a teď je to pro mě vzrušující obor, kde se denně vyvíjí projekty, a kde denně buduji vztahy nejenom s ajťáky. Jsem u jejich důležitých kariérních rozhodnutí a pomáhám jim orientovat se na trhu práce.

Chceš IT talenty sourcovat se mnou?

Rád ti o této příležitosti řeknu víc. Zašli svůj aktuální životopis, napiš anebo zavolej.

Budu se těšit!

Místo práce: Brno

Tomas Chupek, REED IT Recruitment Consultant
+420 778 782 002

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Společnost REED byla založena v roce 1960, sídlí v Londýně a má pobočky recruitment specialistů po celém světě. Nestaví ovšem jenom na své tradici. Konzultanti se dobře vyznají v specifické oblasti pracovního trhu a jdou s trendy. V České republice hledáme talenty pro své klienty v oblasti účetnictví a financí, informačních technologií, inženýringu, personalistiky, obchodu a marketingu a vícejazyčných pozic.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3728751  Dátum zverejnenia: 31.7.2019