Fakturant s německým jazykem

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno-střed, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 38 000 Kč/měsícRoční bonus, 5 týdnů dovolené, sick days, flexibilní pracovní doba, možnost home office, příspěvěk na stravování, penzijní a životní připojištění, možnost růstu na seniorní pozice, pracovní telefon a laptop i pro soukromé účely, Cafeteria, Multisport

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Účtování standardních i nestandardních AP operací
• Ověřování správnosti faktur a následné korekce
• Spolupráce s kolegy na ostatních odděleních
• Tvorba zpráv, plánů a přehledů pro management

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Mezinárodní pracovní prostředí s možností a očekáváním růstu na seniorní pozice
• Zajímavé mzdové ohodnocení a roční bonus
• Flexibilní pracovní doba (10:00-15:00 core) s možností home office
• Stravenky, pracovní telefon a laptop i pro soukromé účely
• Dovolená navíc a sick days
• Cafeteria, Multisport Card
• Odborné i jazykové kurzy

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Pro našeho významného klienta, stabilní mezinárodní společnost, hledáme vhodného kandidáta na pozici Fakturant s německým a anglickým jazykem. Pokud chcete uplatnit své ekonomické i jazykové znalosti a mít možnost růstu v perspektivní společnosti, budeme se těšit na Váš životopis.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Absolvent SŠ/VŠ ekonomického zaměření
• Zkušenost s fakturací (AP nebo AR) nebo komplexní účtování alespoň 1 rok, skvělé porozumění procesům
• Perfektní porozumnění a plynulá komunikace v němčině (školení bude probíhat v němčině)
• Znalost angličtiny alespoň na mírně pokročilé úrovni (oficiální jazyk ve společnosti)
• Uživatelská znalost MS Office, SAP výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3749241  Dátum zverejnenia: 27.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 - 38 000 Kč/měsícRoční bonus, 5 týdnů dovolené, sick days, flexibilní pracovní doba, možnost home office, příspěvěk na stravování, penzijní a životní připojištění, možnost růstu na seniorní pozice, pracovní telefon a laptop i pro soukromé účely, Cafeteria, Multisport