Junior Finanční Analytik - v centru Prahy

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 35 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou britskou devizovou společnost, hledáme uchazeče na pozici Junior Finanční Analytik.

Vaše role:

- zpracování a zaúčtování účetních případů
- kontrola správnosti zaúčtování
- odsouhlasování denních zůstatků
- analýza dat
- kooperace s dalšími členy účtárny a s třetími stranami (banky, dodavatelé..)
- příprava denních reportů

Váš profil:

- středoškolské vzdělání ekonomického směru
- dobré komunikační a analytické schopnosti
- komunikativní úroveň angličtiny
- dobrá znalost MS Office

Co Vám nabízíme?

- práce v mezinárodní britské společnosti a přátelském týmu
- příspěvek na dopravu (6 tisíc ročně) a penzijní/životní pojištění
- stravenky
- dotovaná benefit/Multisport karta
- flexibilní začátek/konec pracovní doby
- 5 týdnů dovolené
- zahraniční pracovní cesty
- vzdělávací kurzy a vstupní zaškolení
- další škála zaměstnaneckých výhod

Místo pracoviště: Praha
Nástup: dohodou
Typ pracovního vztahu: práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše aktualizované CV.

Na spolupráci se těší

Jakub Horký
Executive Recruitment Consultant (Accountancy & Finance)
Slovanský dům, Na Příkopě 22, 110 00 Praha 1, Česká republika

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost Reed Personnel Services, IČO: 28373022, Na Příkopě 22, Praha 1, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Bankovnictví, peněžnictví

významná britská devizová společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3761475  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28 000 - 35 000 Kč/měsíc