Network Specialist 2nd level

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví tě zabývat se IT supportem a chtěl by ses posunout na další level, pokud ANO, rozhodně čti dál. Máš jedinečnou možnost se stát součástí týmu, kde se jen nezvedají telefony. Budeš řešit komplexní problémy se sítěmi - připojení a komunikaci. A to od low-end VPN solutions po high-end MPLS solutions. Tickety tedy budeš nejen identifikovat ale také je řešit. Podpoříš tedy Cisco platformu, Juniper a další sítě.

Čím musíš být aspoň trochu vybavený?

• Rozhodně se hodí, abys měl aspoň základní zkušenost s Cisco, podporou sítí,
• Zkušenost se zákaznickou podporou/helpdeskem bereme jako tvoji velkou výhodu,
• Angličtina tě nijak nezaskočí a mluvíš plynule,

Co ti můžeme na oplátku nabídnout?

• CCNA certifikát, pokud ho ještě po svém boku nemáš,
• 10 % příplatku z měsíční mzdy za noční směny,
• Teambuilding, díky kterému se více poznáváme a zažíváme nevšední zážitky, kterým se následně můžeme v práci smát,
• Podpoříme tě, ve tvém hladu po prohlubování technického rozvoje spojený s tvojí novou rolí.

Jestli jsme tě zaujali, ozvi se nám na níže uvedený kontakt, zašli nám tvůj aktuální životopis, rádi se s tebou spojíme a řekneme ti více.

Místo pozice: BRNO

Budeme se těšit.

Tereza Šrámková, REED – IT/ Technology

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Mezinárodní společnost, která se zabývá podporou Cisco platformy, Juniper a dalších sítí pro Fortune Global 500 klienty.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3790753  Dátum zverejnenia: 19.11.2019