Dispečer/ disponent kamiónové přepravy

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Praha 6, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
01.06.2020
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 350 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro rodinnou logistickou firmu v oblasti náhradní letecké a nákladní kamiónové přepravy hledáme do týmu dispečérů energickou osobnost, s dobrými organizačními a komunikativními schopnostmi, odolnou vůči stresu, časově flexibilní, jejíž náplní práce bude:

• přímá komunikace a zodpovědnost za spolupráci s dopravci, aktivní komunikace s řidiči kamiónů
• monitoring logistických procesů, kontrola plnění zakázek
• komunikace v AJ a spolupráce s mateřskou pobočkou v Německu
• administrativní práce související s dopravou (dokumentace, statistika kvality, správa přepravních dokumentů, apod.)
• práce na PC s interní databází

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• pracoviště – letiště Praha Ruzyně
• práce ve stabilní a stále rozrůstající se společnosti
• mzda 30.000 – 35.000 Kč (dle pracovních zkušeností)
• + cca 5.000 Kč (odměny + zákonné příplatky za občasné noční směny a práci o víkendech)
• roční odměny
• příspěvek na stravování, mobilní telefon, možnost parkování v místě pracoviště
• Multisport karta
• trojsměnný provoz
• nástup možný ihned

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Německá rodinná logistická společnost se zaměřením na náhradní leteckou a nákladní kamiónovou přepravu se sídlem na Praze 6 - Ruzyně.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Český jazyk - Expert (C2)

Praxe na pozici/v oblasti

dispečer

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání
• praxe na obdobné pozici dispečéra min. 1 rok
• znalost zákonů a vyhlášek týkajících se nákladní přepravy
• schopnost pracovat v týmu
• časovou flexibilitu a odolnost vůči stresu
• uživatelskou znalost PC – Word, Excel
• nutná znalost ČJ a komunikatovní AJ (min. úroveň B2 – aktivní využití)
• zájem učit se novým věcem a využít praktické smýšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3914236  Dátum zverejnenia: 20.5.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc