IAM Developer

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Vývoj, údržba a starost o bezpečnost uživatelských účtů (Identity and Access Management)
• Spolupráce na různých projektech spojených s Identity and Access Management
• Použití technologií: C#, .NET, Linux, Azure, AWS, .NET IQ, Confluence, Jira

Co byste měl mít:
• Znalost C#, nebo .NET
• Znalost .NET IQ je velkou výhodou, případně chuť se na tuto úroveň posunout
• Zkušenost se správou uživatelských účtů
• Zkušenost s prací na Linux
• Ovládat práci s cloudovými aplikacemi Azure, nebo AWS
• Plynulou angličtinu slovem i písmem na úrovni alespoň B2

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Krásné kanceláře v centru Brna
• Benefitní balíček
• Cafeteria benefity
• Teambuilding
• Možnost profesního růstu a seberealizace formou široké nabídky sebevzdělávání
• Home Office
• Zahraniční pracovní cesty

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Hledáme backend developera, který pracuje se C#/ .NET a chtěl by se dále učit .NET IQ. Pokud máte zkušenosti s Linux, cloudovými aplikacemi a máte výbornou angličtinu, mohla by tohle být pozice právě pro Vás. Zašlete nám své CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3972646  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc