Administrativa a komunikace s angličtinou

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Modřice, Olympia jih, Modřice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Domluvíte se anglicky? Chcete získat zkušenosti z prostředí mezinárodní společnosti? Láká Vás práce v administrativě, ale rádi byste u ní využili i cizí jazyk?

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost se sídlem v Brně-Modřicích, obsazujeme nyní pozice v oddělení Financí.

Přestože je pozice součástí finančního oddělení, předchozí zkušenost z oblasti financí/účetnictví není potřeba a na pozici zvážíme i absolventy VŠ, kteří při škole měli možnost získat praxi v administrativě.

Co bude náplní vaší práce?

Na pozici Accounts Receivable Specialist budete pracovat s fakturami. Ty je potřeba zadat do systému, zajistit včasnou úhradu a každý den komunikovat (převážně emailově) s dodavateli v zahraničí. Úkolem je řešit jejich dotazy a požadavky ohledně plateb a problematických faktur. Interně probíhá komunikace zejména s nákupčími a plánovači. Součástí je také zpracovávání reportů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

· 5 týdnů dovolené + 2x sick day
· flexi pasy
· stravenky
· jazykové kurzy a jiné školení
· doprava do zaměstnání (hrazený autobus)
· příspěvek na penzijní/životní pojištění (po roce smlouvy)
· příspěvek k životním i pracovním jubileu
· firemní mobilní tarif
· hrazené očkování
· občerstvení na pracovišti
· firemní akce/teambuilding
· další drobné benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Zahraniční společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme uchazeče, který

· se dokáže domluvit anglicky (min B2) po e-mailu i telefonicky,
· mluví česky či slovensky,
· má zkušenost s administrativou a prací na PC,
· je organizovaný, systematický a nevadí mu částečně rutinní práce,
· má rád neformální prostředí, kde může být součástí dobře fungujícího týmu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 3996242  Dátum zverejnenia: 5.11.2020