PLC / Robot Programmer - pracovní příležitost v USA!

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Zlínský kraj, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Mezinárodní, úspěšná firma hledá ve spolupráci s REED Specialist Recruitment – PLC programátora a Programátora robotů, kteří budou pracovat v USA / Nizozemí.

Programujete PLC stroje / roboty alespoň dva roky a máte vystudovanou vysokou školu? Domluvíte se anglicky a chtěli byste získat cenné zkušenosti ze zahraničí?

Pokud říkáte ANO, pošlete mi CV a zjistěte více!

Na pozici PLC PROGRAMÁTORA bude Vaším úkolem:
• Úprava softwaru PLC a jeho následné modifikace
• Zodpovědnost za správnou funkci programů a stroje
• Řešení a analýza dlouhodobých potíží, nastavování a definování
• Navrhování změn a řešení
• Spolupráce na různých projektech
• Komunikace s kolegy napříc nadnárodní společností

Na pozici PROGRAMÁTORA ROBOTŮ bude Vaším úkolem:
• Zodpovídat za přípravu a programování aplikací robotů
• Testovat aplikace robotů a jejich uvádění do provozu
• Provádět úpravy softwaru
• Spolupracovat na různých projektech

K práci v zahraničí potřebujete:
• Ukončené VŠ vzdělání
• Znalost programování PLC strojů / robotů (min. 2 roky)
• Komunikativní znalost AJ (úroveň min. B1-B2)
• Ochotu vycestovat

Na co se můžete těšit:
• Flexibilní pracovní doba
• 25 dní dovolené
• Příspěvek na dojíždění
• Finanční prémie 2x ročně
• Penzijní připojištění
• Firemní tarif
• Jazykové kurzy
• A mnoho dalších benefitů!

Místo pracoviště: zaučení v ČR, poté USA / NL
Nástup: ihned/dohodou
Typ pracovního vztahu: Práce na plný úvazek

Pokud Vás tato příležitost zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte mě kontaktovat a zašlete mi Vaše CV.

Na spolupráci se těší
Veronika Grosová, REED – Engineering
+420 601 321 464; veronika.grosova AT reed.com

Pro další pracovní nabídky navštivte www.reedglobal.cz, a sledujte https://www.facebook.com/RSRCzechRepublic pro zajímavé informace z pracovního trhu.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a dalších osobních materiálů dáváte souhlas ke zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas poskytujete na období 3 let od jeho zaslání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Úspěšná společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

IT společnost

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 4031165  Dátum zverejnenia: 10.3.2021