Poradíme Vám?

Elektro/software technik (vhodné i pro absolventy)

Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete mít výhody mezinárodní společnosti a zároveň pracovat v malém a přátelském kolektivu? Máte pojem o PLC programování? Hovoříte anglicky nebo německy a chcete se posunout? Pak neváhejte a aplikujte, rádi Vám prozradíme více.

Vaším úkolem na pozici elektro/software technika bude:
• Drobné úpravy stávajícího softwaru podle požadavků zákazníka
• Podílení se na zlepšení softwaru v týmu
• Základy programování

K práci potřebujete:
• SŠ/VŠ ideálně technického směru (např. elektronik, mechatronik)
• Angličtinu nebo němčinu na komunikativní úrovni
• Zájem o techniku – programování PLC

Zaměstnanecké výhody, benefity

Benefity:
• Příjemné zázemí stabilní a úspěšné společnosti v přátelském pracovním kolektivu
• Zajímavé finanční ohodnocení + 13. plat
• 5 týdnů dovolené
• Příplatky a dojíždění, stravování a další
• Možnost homeoffice, pružná pracovní doba
• Vzdělávání – technické a jazykové kurzy
• A další benefity

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Úspěšná mezinárodní firma s rodinnou atmosférou.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) nebo Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

REED je globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Pro více informací klikněte zde reedglobal.cz

Reed Specialist Recruitment je nezávislá globální společnost zabávajíci se náborem a řízením talentů po celém světě. Byla založena v r. 1960 a od té doby se rozrostla na síť 450 poboček ve 8 zemích. V současnosti je největší rodinnou recruitment společností na světě. V České republice REED poskytuje profesionální poradenství pro uchazeče o zaměstnání již od r. 2008. Pobočky najdete v Praze a Brně.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Starobrněnská 8
60200 Brno
ID: 4149896  Dátum zverejnenia: 26.8.2021